محل تبلیغات شما

در این مقاله میخواهیم با قیمت کرکره برقی آشنا شویم.

قیمت کرکره برقی یکی از موارد بسیار مهم در تصمیم گیری برای انتخاب بهترین گزینه برای نصب در ورودی پارکینگ منازل مسی، مغازه ها و مکان های تجاری و اداری می باشد. با توجه به تنوع بالایی که در این نوع درب وجود دارد، فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت آن نقش دارند که اطلاع از هر یک می تواند کمک شایانی در تشخیص قیمت کرکره برقی کند.

اگر بخواهیم در رابطه با قیمت کرکره برقی صحبت کنیم باید بگوییم که از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که می تواند در گران یا ارزان بودن قیمت درب های کرکره برقی نقش داشته باشد، نوع آن است.

انواع مختلف این درب ها را می توان بر اساس جنس تیغه ها و همچنین نحوه اتصال آنها به هم (تک پل، دو پل و لاستیک خور و غیره) تقسیم بندی نمود که از نظر قیمت با هم تفاوت بسیار زیاد دارند.

برای قیمت گذاری کرکره برقی که باید توسط افراد متخصص انجام شود نکته هایی مد نظر است از جمله : نکته بسیار مهم در این رابطه، اندازه گیری دهانه درب می باشد که بعد و قبل از آهن کشی این مقدار و نحوه اندازه گیری آن کاملا متفاوت بوده است.

گران ترین نوع کرکره برقی ها نوع سکشنال آن می باشد چرا که  در زمان جمع شدن، زیر سقف قرار گرفته و فضای بسیار اندکی را اشغال خواهد کرد.

عوامل اصلی تاثیرگذار بر قیمت کرکره برقی عبارت است از :نوع درب کرکره ای،نوع موتور،اندازه وابعاد تیغه و. از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که می تواند در گران یا ارزان بودن قیمت کرکره های برقی نقش داشته باشد، نوع آن است. 

 

 

 

قیمت کرکره برقی


وبلاگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تولید کننده انواع دیوارپوش و قرنیز طرح چوب و سنگ چت روم | چت روم فارسی | چت روم شلوغ اولین نیستیم اما بهترینیم مرداد - Mordad ****** رقص برف ****** عکس زیبا از دخترایرانی املاک نمایندگی فروش قارچ و قهوه گانودرما آقای پکیج دانلود کتاب و جزوات دانشجویی