محل تبلیغات شما

در این مقاله می خواهیم به بررسی درب پارکینگ بپردازیم.

کلیت درب پارکینگ

درب پارکینگ یکی از مهم ترین اجزای مورد استفاده در هر ساختمان می باشد که به دلیل تاثیر بسیار زیاد آن بر امنیت و همچنین زیبایی ظاهری بنا اهمیت بالایی دارد.

در واقع درب پارکینگ را اینگونه می توان تعریف کرد که از نظر وزن نیز بسیار سنگین بوده و سیستم قفل گذاری و همچنین باز و بسته شدن آن پیشرفته تر از سایر درب ها می باشد. همچنین با توجه به وزن سنگین این درب ها، نوع مدرن آنها به صورت اتوماتیک قابل کنترل بوده و با کمک ریموت کنترل میگردد.

از درب های پارکینگ که برای ساختمان رایج است میتوان به درب فلزی پارکینگ،درب چوبی،درب های آلومینیومی پارکینگ،درب تاشو و ریلی می توان اشاره کرد که هرکدوم ساختار و ویژگی مربوط به خود را دارند.

قبمت درب های پارکینگ

این درب ها بر اساس جنس درب، نوع آن و همچنین اتوماتیک بودن یا نبودن آن و همچنین برند جک مورد استفاده در درب تعیین می گردد.

ویژگی درب های مدرن در برابر درب های ساده 

 

  • شکل ظاهری مدرن و زیبای درب
  • کنترل آسان و سریع درب بدون نیاز به تحمل وزن سنگین درب های فلزی
  • امنیت بالا و امکان نصب قفل برقی به منظور افزایش ایمنی درب
  • طول عمر بالا به دلیل جلوگیری از برخورد درب به مانع در لحظه بسته شدن با سیستم تشخیص مانع درب های مدرن و اتوماتیک

درب پارکینگ


وبلاگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سایت ساکنین مسکن مهر پردیس آپشن خودرو فروشگاه کلبه سنگی خرید وفروش باغ ویلا ی لوکس در غرب استان تهران فروشگاه اینترنتی ایران پرفیومز بازسازی ساختمان و ساخت ویلا در شمال هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی وبلاگ هواداری هومن نصیرایی موزیرجی-مجری تنظیم موتور تخصصی طاهری stitute