محل تبلیغات شما

در این مطلب می خواهیم با درب کرکره ای آشنا شویم.

درب کرکره ای دربی ساخته شده از ورق های آلومینیوم و پلی کربنات است .این درب ها را می توان به دو گروه کلی اتوماتیک یا برقی و همچنین درب های ساده و معمولی با کنترل دستی تقسیم بندی نمود.

درب های کرکره ای دارای بدنه های فولادی، آلومینیومی و پلی کربنات بوده و متناسب با اندازه و ابعاد ورودی محیط های مختلف قابل تولید می باشند.


کنترل این گروه از درب ها به کمک نیروی دست صورت گرفته و از قدیمی ترین انواع درب های مورد استفاده برای مغازه ها و واحدای تجاری به شمار می روند.


درب های کرکره ای دارای معایب و مزایای مختلفی است.یکی از بزرگترین معایب و محدودیت های این درب ها سر و صدای زیاد آنها در لحظه باز و بسته شدن می باشد.

همچنین، کنترل آنها نیاز به نیروی زیادی داشته و به همین دلیل برخلاف نوع اتوماتیک آن برای درب پارکینگ منازل کاربرد زیادی نداشت.

درب های کرکره ای از جنس فولادی، آلومینیومی و نانو کامپوزیت می باشد و به دو صورت دستی و الکتریکی عمل می کند.

از معروف ترین و محبوب ترین درب های اتوماتیک درب کرکره ای است.از مزایای اصلی و مورد مصرف این نوع از درب های اتوماتیک می توان به عمودی بودن آن ها و در نهایت باز شدن کرکره ها به طور کامل اشاره نمود.
این درب ها امروزه به دلیل قیمت مناسب و امنیت بالایی که دارند،کاربرد فراوانی دارند.
درب کرکره ای

وبلاگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود کلیپ جدید ♥قــــَطــره ے زِنــــدِگـــے♥ وبلاگ توضیحات تفضیلی شهر آرمانی فراز فردا فلزیاب زنجان،طلایاب زنجان،گنج یاب زنجان مشاوره تحصیلی پمپ لوارا رسانه اینترنتی گلکسی استار هواشناسی جنوب new